Cena Bitcoina sięga $9300: odwrotna głowa i ramiona do przodu?

Taha Farooqui przez Taha Farooqui 20 czerwca 2020 w Bitcoin Cena2 min czytaj
Cena Bitcoina sięga $9300: odwrotna głowa i ramiona do przodu?

Cena Bitcoin nadal walczy między 9300 dolarów a 9400 dolarów ceny. Crypto Patel, analityk kryptoński w TradingView, zasugerował, że para BTCUSD może tworzyć odwrotną głowę i ramiona na swoich wykresach.

1-dniowa analiza cen Bitcoinów (19 czerwca)
Wykres cen Bitcoinów 1 – 19 czerwca
Wykres cen Bitcoinów według widoku handlowego

RelatedPosts

  • Cena Bitcoinów ma problemy z przekroczeniem 9 700 dolarów.
  • Cena Bitcoinu widzi krótką korektę na $9300
  • Cena Bitcoin przechodzi do 9500 dolarów. Co dalej?
  • Cena Bitcoinów powraca do poziomu 9420 dolarów: co dalej?
  • Cena BTC osiągnęła poziom 9400$ w południe. W momencie pisania, para BTCUSD była obserwowana na poziomie $9303.51 dolarów.

Cena Bitcoin; odwrotna głowa i ramiona?

Crypto Patel, analityk TradingView, wyróżnił na wykresie BTCUSD odwrotny wzór głowy i ramion.

Wykres ceny Bitcoin 2 – 19 czerwca
Wykres cen Bitcoinów według widoku handlowego

Analityk uważa, że Bitcoin Profit zmierza w kierunku utworzenia odwrotnej głowy i ramion na wykresach. Zgodnie z powyższym wykresem ideowym, para utworzyła lewe ramię i głowę formacji; cena będzie teraz przesuwać się w kierunku tworzenia prawego ramienia. W tym przypadku, istnieją dwie nadchodzące formacje dla Bitcoin, biorąc pod uwagę, że ta idea się sprawdza.

W pierwszym scenariuszu, kryptokur waluta będzie poruszać się w dół i prawdopodobnie przebije się przez pierwszą podporę pokazaną na powyższym wykresie. Wsparcie 1 wynosi $7561, podczas gdy drugie wsparcie wynosi $6438. Jeśli cena BTC przesunie się w dół do Support 2, pierwsza połowa tego prawego ramienia zostanie zakończona.

Jeśli chodzi o drugi scenariusz, kryptokur waluta przesunie się do góry po ukończeniu pierwszej połowy prawego ramienia. Aby całkowicie uformować odwrotną głowę i ramiona, cena BTC wzrośnie do poziomu 10000$. Cena ta może być obserwowana, osiągając w tym przypadku 16250$.

Istnieje również duży opór przy cenie 9700 dolarów.

Zastrzeżenie: Podane informacje nie stanowią porady handlowej, lecz informacyjną analizę ruchu kursu. Cryptopolitan.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek inwestycje oparte na informacjach podanych na tej stronie.